Teknosi Teknoloji'ye Hoş Geldiniz, 30 Ağustos 2014

En Keyifli İtfaiye Oyunları

En Keyifli İtfaiye Oyunları

İnternette yapacak bir şey bulamadığınızda başvurulan bir seçenek olarak oyun oynamak birçok insan tarafından yapılan bir eylem. İtfaiye oyunları bu oyunlar arasında sıklıkla tercih edilen ve oldukça zevkli bir tür. İtfaiye oyunlarında sizden çıkan yangınlara en hızlı şekilde ulaşıp yangını söndürmeniz isteniyor.

Hızlı bir şekilde oynamanız gereken itfaiye oyunlarında genellikle verilen belli bir sürede görevi tamamlamanız gerekiyor. Aksi durumda bölümü baştan oynamanız gerekiyor.

Su topu fırlatma itfaiye oyunları arasında en çok tercih edilenlerden bir tanesidir. Bu oyunda elinde bir yangın hortumu bulunan itfaiyeci yangını temsil eden figürlere elindeki hortumla su topu atarak söndürmeye çalışıyor. Her sönen yangından sonra başta bir bölümde yine su topu ile yangın söndürülmeye çalışılıyor. Giderek zorlaşan bölümlerde attığınız su topları belli sayıda size sunuluyor ve su topu hakkınız biterse baştan aynı bölüme başlıyorsunuz. Giderek zorlaşan bölümlerde su topu atmanız gereken hedef sayısı da çoğalabiliyor. Oldukça eğlenceli bu oyun çocukların olduğu kadar yetişkinlerinde ilgisini çekiyor.

İtfaiyeci oyunu araba oyunlarını da sevenler için oldukça doğru bir tercih olacaktır. Oyunda itfaiye aracını zorlu parkurlarda ilerleterek yangının olduğu noktaya varmanız gerekiyor. Kaza yapmamaya dikkat etmelisiniz eğer aracınız kaza yaparsa kısa sürede oyun bitiyor ve bölüm baştan başlıyor. Parkurlarda ilerlerken oldukça keyif alacağınızı göreceksiniz. Her bölümde değişen parkur la birlikte zorluk derecesi de artıyor ve yangına kaza yapmadan ulaşmanız daha da zorlaşıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz