Teknosi Teknoloji'ye Hoş Geldiniz, 21 Ekim 2016

En Ucuz iPhone 5 Nerede ? Fiyatı

En Ucuz iPhone 5 Nerede ? Fiyatı

Dünyaca ünlü dev firma Apple‘ın son çıkardığı akıllı telefonu Apple iPhone 5 kampanya ve indirimler ile farklı fiyatlardan satışa sunuluyor. GSM operatörleri, elektronik firmaları ve birçok farklı satış yapan işleri cazip kılmak adına en ucuz iPhone 5‘i satmayı hedefliyor. Apple’ın akıllı telefon ve tablet piyasasında çok önemli ve büyük bir yeri var. Apple diğer telefon üreticilerinin aksine (özellikle nokia) çok nadir yeni model telefon çıkartıyor. Elinde var olan modeli geliştirmeyi tercih eden Apple, piyasaya sürmüş olduğu iPhone 5 ile büyük bir etki yaratmış oldu.

En ucuz iPhone 5 nereden alınır ?
Kimse aynı ürünü daha ucuz fiyata almak varken hiç piyasa araştırması yapmadan önüne ilk gelen yerden iPhone 5 almak istemez. Amerika’da en ucuz iPhone 5 sahibi olmak için Türkiye’de satış fiyatının çok çok altında bir para ödemeniz gerekiyor. Türkiye de en ucuz iPhone 5 demek Avrupa ülkelerinde ve Amerika’da en pahalı iPhone 5 demek olsa gerek.

Yeni ekran dizaynı ve uzatılmış boyu ile beklenenin altında heyecan yaratarak bir parça hayal kırıklığına uğratan iPhone 5, iPhone 4S gibi başarı sağlayabilecek mi? Fiyatı yönünden gerçekten pahalı olan iPhone 5 almadan önce kesinlikle en ucuz iPhone 5 için pazar araştırması yapmanız gerekiyor. Zira bayağı para ödemeniz gerekecek. Avrupa ülkelerinin ve Amerika’nın “pahalı” fiyatı olan, bizim için en ucuz iPhone 5 olan iPhone 5’in satış fiyatı bakalım ne oranda değişiklik gösterecek.

En ucuz iPhone 5 nereden alınır ?

Apple’ın gözdesi olan iPhone 5’i almak isteyenler için bayağı merak konusu olan (haliyle doğal bir durum) en ucuz iPhone 5 birçok yerde kampanyalı bir şekilde satılmaktadır. En ucuz iPhone 5 için daha fazla detay ve bilgi için şu konumuza göz atabilirsiniz: En ucuz iPhone 5 nereden alınır ?

Etiketler:

Yorumlar

  1. Rasim diyor ki:

    Operatör harici internet sitelerinede göz atılabilir, teşekkürler

Yorum Yaz