Teknosi Teknoloji'ye Hoş Geldiniz, 28 Ekim 2016

En Ucuz Samsung Galaxy S3 Nerede ?

En Ucuz Samsung Galaxy S3 Nerede ?

Üstün özellikli Samsung Galaxy S3 en ucuza nerede satılır ? nereden alınır ?

Sizler için araştırdık ve yazımıza en ucuza Samsung Galaxy S3‘ü nasıl temin edebileceğinizi yazdık.

Uzun süredir peşinde olduğu Global Telefon pazarı birinciliğini Galaxy S3 ile Samsung eline geçirmiş bulunuyor. Samsung Galaxy S3 4,8 inç boyutunda Super AMOLED ekranı ile göz dolduruyor. Samsung Galaxy SIII 8MP kamerası ve 1.9MP ön kamerası ile kullanıcılara çeşitli akıllı kamera özelliklerinin yanı sıra, yüz tanıma ile ilgili seçenekler de sunan Android 4.0TM Ice Cream Sandwich işletim sistemine sahip.

Tüketiciler, telefon pazarının amiral gemisi niteliğinde olan bu yeni Samsung Galaxy S3‘ü en ucuz nereden alabilirim ? ve en ucuz nerede satılır ? diye araştırma yapıyorlar. Tüketicilerin yanı sıra internet üzerinden satış yapan firmalar ve GSM operatörleri de en ucuza Samsung Galaxy S3‘ü satarak rakiplerinin bir adım önüne geçmeyi hedefliyor.

galaxy s3

Avea‘dan 2013 En Ucuz Samsung Galaxy S3 Kampanyası

samsung galaxy s3 özellikleri

İnsanı en iyi anlayan teknoloji ile donatılmış Samsung Galaxy S III sizi anlıyor ve üstün özellikleriyle hayatınıza kolaylık katıyor.
4.8 inç HD Super AMOLED ekranlı,8MP kamerası ve 1.9MP ön kamerası ile kullanıcılara çeşitli akıllı kamera özelliklerinin yanı sıra, yüz tanıma ile ilgili seçenekler de sunan Android 4.0TM Ice Cream Sandwich işletim sistemine sahip.

en ucuz samsung galaxy s3

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz